8

Geneo +

To kosmetyczno-pielęgnacyjny zabieg na twarz, wykonywany dzięki zaawansowanej technologii, którego efekty są widoczne natychmiast.

Polecany jest w szczególności gdy na swojej twarzy widzisz pierwsze oznaki starzenia, zmarszczki mimiczne, cienie i worki pod oczami. Jest to również recepta na szarą, zmęczoną cere, przebarwienia, wiotkość skóry twarzy, szyi i dekoltu.

Zabieg przypomina nieco masaż, do którego wykorzystywana jest specjalna głowica. Na twarz nakładany jest żel, który kolistymi ruchami rozprowadzany jest po całej powierzchni skóry.

W zależności od efektów, którego chcemy uzyskać, do zabiegu można użyć dwóch rodzajów żelu: NeoRevive o działaniu odmładzającym lub NeoBright o działaniu rozjaśniającym i odżywczym.

zabieg odmładzający

NeoRevive

  • redukuje zmarszczki i poprawia jędrność skóry
  • dogłębnie odżywia skórę i poprawia jej gęstość
  • zmniejsza pory

zabieg rozjaśniający i odżywiający

NeoBright

  • dotlenienia skórę
  • głęboko nawilża
  • wyrównuje koloryt
  • nadaje skórze zdrowszy, bardziej promienny wygląd

Niezależnie od rodzaju zabiegu uzyskujemy trzy efekty.

5

Dotlenienie

To kompleksowa pielęgnacja, rewitalizacja oraz naturalne dotlenienie skóry od wewnątrz 3 w 1. Podczas zabiegu wykorzystujemy wyjątkowej formuły kapsułki, wzbogacone w składniki odżywcze oraz żele bazowe, umożliwiając tym samym dopasowanie zabiegów do konkretnego rodzaju skóry i konkretnych jej potrzeb.

 

Złuszczenie

Wykorzystanie głowicy RF podczas zabiegu pozwala na pobudzenie odnowy skóry poprzez stymulowanie produkcji jej włókien kolagenowych i elastyny. Skoncentrowana energia RF w sposób bezpieczny i efektywny powoduje kontrolowane ogrzewanie skóry właściwej, prowadząc do jej obkurczenia i ujędrnienia.

 

Wchłanianie

Zastosowanie fal ultradźwiękowych wpływa na poprawę krążenia krwi w skórze, a tym samym przyspieszenie transportu i wchłaniania składników aktywnych. Wibracje fal wywołują dodatkowo zmianę układu komórek naskórka w celu zwiększenia przepuszczalności warstwy rogowej i poprawy odżywienia skóry.

Infuzja tlenowa

To rewolucja w odmładzaniu i pielęgnacji skóry. To nieinwazyjny, bezbolesny zabieg, który jest wykonywany w celu odmłodzenia skóry. Jest on oparty na technologii tlenu hiperbarycznego, czyli tlenu pod ciśnieniem, za pomocą którego dostarcza się w głąb skóry aktywne składniki takie jak: 
Kwas hialuronowy, peptydy, antyoksydanty, ekstrakty z alg, witaminy i składniki mineralne. Dzięki bezpośredniej aplikacji odżywczego serum w głębsze warstwy skóry, infuzja tlenowa jest niezwykle skuteczna, a rezultaty stają się widoczne niemal natychmiast po jej wykonaniu i są długotrwałe. Skóra po takim zabiegu staje się odżywiona, nawilżona i wygląda młodziej, a wszystko to dzieje się na wielu poziomach – nie tylko na zewnątrz, ale również w najgłębszych warstwach komórkowych.

Efekty?
Widoczne głębokie nawilżenie 
Wygładzenie zmarszczek
Poprawa metabolizmu komórek
Rozjaśnienie skóry i wyrównanie kolorytu
Ujędrnienie i uelastycznienie

2
3

Thermalifting RF

To odmładzający lifting wykonany przy użyciu fal radiowych. 
Już po pierwszym zabiegu zmarszczki widocznie się pomniejszą, a skóra będzie wygładzona. Dla w pełni satysfakcjonujących efektów zalecane jest powtórzenie zabiegów od 3 do 5 razy. 

Co ważne jest to bezpieczny i nieinwazyjny zabieg, którego efekty osiągamy dzięki nowoczesnej technologii urządzenia HIGH Tech. Nie przerywamy ciągłości naskórka. Zabieg warto wykonywać w każdym wieku! W młodym wieku likwidujemy płytkie zmarszczki i działamy profilaktycznie. Opóźniamy procesy starzenia. Po zabiegu skóra delikatnie podniesie się i będzie elastyczna. Owal twarzy zostanie bardziej zaznaczony, nastąpi wysmuklenie jak po interwencji chirurgicznej. Zabieg rozwiązuje też często efekt podwójnego podbródka kurzych łapek i opadającej powieki. Zatem świetnie sobie radzi z wiotką skórą.

Zabieg jest zupełnie bezbolesny. Na twarzy można poczuć ciepło, a fale radiowe wnikną na około 2 cm w głąb skóry. Podgrzewają włókna kolagenowe i komórki tłuszczowe.
To właśnie wysoka temperatura wewnątrz skóry sprawia, że włókna kolagenowe kurczą się, a komórki tłuszczowe wydzielają kwasy tłuszczowe, które są usuwane. Skóra podciągnięta zostaje do góry. Poprawia się też koloryt skóry. Dzięki zastosowaniu kosmetyków Babor maksymalizujemy efekty.