BS005f

O mnie

Barbara Bryłka

Nazywam się Barbara Bryłka i od 20 lat jestem Kosmetologiem.

Swoją pracę w zawodzie rozpoczęłam tuż po szkole, pracując w jednym z najlepszych gabinetów w Poznaniu. Tam też poznałam najwyższe standardy współpracy z klientem, a także po raz pierwszy spotkałam markę kosmetyczną Babor. Marka ta towarzyszy mi do dziś. Stosuję ją nie tylko w gabinecie, ale i prywatnie na co dzień, dzięki czemu moja skóra i twarz wyglądają co najmniej 10 lat młodziej.

Swój pierwszy gabinet, który do tej pory funkcjonuje tyle, że pod inną nazwą również otworzyłam w Poznaniu. Ukończyłam Policealne Studium Kosmetyczne. Szkoła ta, nauczyła mnie przede wszystkim pracy z Klientem.

Nie chodzi o to by dotykać urządzeń, ale o to by przed zabiegiem poznać Klienta i jego skórę.


PRZESŁANIE GABINETU

Obecny gabinet założyłam z zamiarem dostarczania Kobietom piękna w każdym aspekcie.

Sama lokalizacja w prestiżowej, a zarazem kameralnej lokalizacji położonej tuż przy Parku Oliwskim, a także gabinet wykonany w najwyższym standardzie nie są przypadkowe. Przekraczając bramę osiedla, rozpoczynasz swoją ekskluzywną przygodę.

Wizyta w moim gabinecie różni się od tych w tradycyjnych salonach tym, że nie spotkasz  innych osób oczekujących na swoją wizytę w poczekalni, nie usłyszysz dźwięku telefonów z recepcji, ani innych przypadkowych hałasów. Doświadczysz za to indywidualnego podejścia do Twoich potrzeb, niemalże intymnej atmosfery, która dodatkowo relaksacyjnie wpłynie na Twoje samopoczucie i da ukojenie po ciężkim dniu.

BS003f
BS008f

CO MNIE WYRÓŻNIA

Do każdej Klientki staram się podchodzić inaczej i sprawiać, aby wychodząc czuła się kobieco.

Na każdą z Klientek lubię patrzeć całościowo - holistycznie. Nie skupiać się tylko na ustalonym zabiegu, ale uzupełnić w niej drobne elementy, które sprawią, że wyjdzie ode mnie z wyższym poczuciem własnej wartości. Czasami jest to delikatny makijaż, henna lub manicure. To też fachowa porada na temat stanu jej skóry, doboru kosmetyków do pielęgnacji domowej, porada na temat ciekawych terapii i nowości na rynku, dedykowanych dla jej skóry i potrzeb. Jednym słowem porady – jak dbać o siebie przez cały rok.

Stawiam na systematykę w działaniu, chcę, aby Klientki miały za mną kontakt cały czas, nie tylko w gabinecie.


babor-logo

KOSMETYKI

Marka Babor jest ze mną od 20 lat i sprawiła, że obecnie bez względu na to gdzie jestem – hotele, spa bardzo wysoko stawiam poprzeczkę na stosowane w nich kosmetyki i przyznaję, że mało co mnie tak zaskoczy i dopieści jak ta firma.

Babor cenię za naturalne wyciągi z wód termalnych, naturalne oleje roślinne, nowe technologie i ciągły rozwój. W ofercie posiada kosmetyki wege.

Firma idzie z duchem czasu. Jest 60 lat na rynku i pochodzi z Niemiec. Założył ją dr Babor.

Nie wykonuje testów na zwierzętach, stawia na technologie, jakość i bezpieczeństwo.

CLEANFORMANCE_IG_1.1_Regenerating_Glow_01